II – sis Rytų Aukštaitijos džiazo forumas

Rytų Aukštaitijos bigbendo (vadovas Kęsturis Grigaliūnas) iniciatyva jau antrą kartą vyko džiazo muzikos šventė, organizatorių pavadinta Aukštaitijos Džiazo forumu. Šios šventės koncertai vyko Utenos muzikos mokykloje ir Ignalinos kultūros ir sporto centre, sukvietę smagiam bendram pabuvimui įvairaus amžiaus džiazo muzikos mylėtojus.
Utenos ir Ignalinos klausytojams muzikavo Visagino Č.Sasnausko meno mokyklos ( vadovas Algimantas Rastenis), Molėtų menų mokyklos (vadovas Albertas Bulka), Rytų Aukštaitijos bigbendai. Kartu su patyrusiais muzikantais scenoje pasirodė ir jaunieji atlikėjai: trimitininkas Augustas Gudas (mokyt. T. Kochanka) ir dainininkė Rita Tomša (mokyt. V. Pimpienė) iš Visagino Č. Sasnausko meno mokyklos, Ignalinos M. Petrausko muzikos mokyklos fleitininkė Adrija Skudutytė, saksofonininkas Dovydas Vaitkevičius (mokyt. A. Rastenis), Utenos Yamaha mokyklos auklėtinė Karolina Rakauskaitė (saksofonas), Anykščių muzikos mokyklos trimitininkas Jonas Ražanskas (mokyt. K. Grigaliūnas), kontrabosininkas Rokas Jurėnas (mokyt. R. Jasiulionis) iš Ignalinos M. Petrausko muzikos mokyklos, Molėtų menų mokyklos mokytojo A. Bulkos mokiniai Domas Kazlas (trimitas) ir Simas Rabeckas (eufonija), Ukmergės meno mokyklos trimitininkė Justė Pažūsytė (mokt. R. Gagiškis), Utenos muzikos mokyklos mokytojo E. Beinoravičiaus auklėtinis saksofonininkas Mindaugas Katinas bei šio mokytojo parengtas saksofonininkų ansamblis (Mindaugas Katinas, Kristijonas Kaminskas, Julius Šimelis, Lukas Tamašauskas, Danielius Čakas ir Laurynas Dicevičius).
Programą apvainikavo multiinstrumentalisto, kompozitoriaus ir vokalisto Skirmanto Sasnausko pasirodymas su Rytų Aukštaitijos bigbendu, atskleidęs šio atlikėjo platų raiškos arsenalą. Klausytojai turėjo progos išgirsti jo dainavimą ir muzikavimą trombonu bei dūdmaišiu.
Smagu, kad kartu muzikavo ir džiazo pianistas Rolandas Babraitis, atvykstantis pakoncertuoti į gimtąją Uteną ne tik su Rytų Aukštaitijos bigbendu.
Koncertą vedėjas Marijus Jacevičius, padėkojęs visiems, prisidėjusiems prie šventės rengimo, atsisveikino iki kitų susitikimų džiazo muzikos koncertuose, tarsi tuo išreikšdamas viltį, jog Rytų Aukštaitijos džiazo forumas vyks ir ateityje, tęsdamas įvairių kartų muzikantų susibūrimo bendram muzikavimui tradicijas.

Nuotraukų galerija